Sortiment

Kontejnery

Plastových kontejnerů na tříděný odpad je v dnešní době na našem území již více než 200 tisíc kusů. To je mimo jiné důkaz toho, že občané i zastupitelé mají recyklaci odpadu čím dál více v povědomí. Co se samotných kontejnerů na tříděný odpad týče, jejich normou jsou vysoká odolnost vůči poškození, ale také proti vlivům chemikálií, extrémních teplot i UV záření, přičemž je pochopitelně neohrozí ani proces koroze.

Nádoby na odpad

Jestliže jste se rozhodli třídit odpad, jistě se potýkáte s otázkou, jak nejlépe a co nejjednodušeji to zařídit. Informací o recyklaci odpadu je v současnosti celá řada, nicméně se možná ptáte, jaké výrobky zvolit pro samotné vyhazování v domácnostech či dalších prostorách. Můžete si samozřejmě pořídit speciální odpadkové koše, ale velice vyhledávané jsou rovněž plastové nádoby na tříděný odpad pro domácnost i na venkovní použití.

Popelnice

Popelnice na odpad potřebuje úplně každý, to je známá věc. I v této oblasti lze ovšem vybírat z celé řady výrobků nejrůznějších velikostí a tvarů, a to pro sběr komunálního a průmyslového odpadu. Kvalitní plastové popelnice by měly být pochopitelně odolné proti poškození, chemickým látkám a UV záření a zároveň by s nimi mělo být jednoduché manipulovat.

Odpadkové koše

Třídění odpadu by mělo být na počátku třetího tisíciletí již naprostou samozřejmostí. Nejedná se o vůbec nic složitého, na druhou stranu to má výrazně pozitivní vliv na naši ekologickou stopu. Vše by přitom mělo pochopitelně začít už v samotných domácnostech a ještě lépe u výběru těch nejlepších domácích košů na tříděný odpad.


Kontakt

AB-STORE s.r.o.
Havlíčkova 55/4
290 01  Poděbrady

Tel.:  +420 325 611 570
Fax.: +420 325 610 698

E-mail: 
Web: www.abstore.cz

Další sortiment


© 2019, AB-STORE s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑