Plastové popelnice na všechny druhy odpadu

Popelnice na odpad potřebuje úplně každý, to je známá věc. I v této oblasti lze ovšem vybírat z celé řady výrobků nejrůznějších velikostí a tvarů, a to pro sběr komunálního a průmyslového odpadu. Kvalitní plastové popelnice by měly být pochopitelně odolné proti poškození, chemickým látkám a UV záření a zároveň by s nimi mělo být jednoduché manipulovat.

Pokud sháníte plastové popelnice levně, aktuálně máte na výběr z mnoha obchodů, kde si je lze pořídit. Nejběžnější jsou přitom levné popelnice 120 l a popelnice 240 l, takže záleží na Vás, jak objemné výrobky plánujete pořídit. Samozřejmostí jsou už dlouhá léta popelnice s kolečky a madly, které jsou právě garancí snadné manipulace.

Popelnice na bio odpad a další tříděný odpad


V současnosti je populární, ale zároveň velice potřebnou činností třídění odpadu, které umožňuje recyklaci mnoha materiálů. To se pochopitelně promítá i do nádob na odpad. Jestliže se totiž zajímáte o tuto aktivitu, jsou pro Vás vhodnou variantou levné plastové popelnice na tříděný odpad (černé, žluté, modré, zelené, červené atd.), které lze využít jak na zahradách, tak ve veřejných institucích či firmách.

Plastová popelnice červená

Vyhledávány jsou rovněž plastové popelnice na bio odpad (hnědá barva), kam lze vyhazovat zbytky jídla či odpad ze zahrady. Popelnice na bio odpad jsou přitom „vybaveny“ větracími otvory, což omezuje vznik plynů, a tedy brání tvorbě nepříjemného zápachu. Každopádně vhodnou variantou pro zacházení s bio odpadem jsou rovněž kompostéry, s nimiž si snadno a rychle vytvoříte z organických materiálů vlastní kompost.

Prodej popelnic 120 a 240l

Prodej popelnic 120l i popelnic 240l je tedy v dnešní době na vzestupu, naleznete proto nejen pestrý sortiment těchto a dalších výrobků, ale rovněž velice příjemné pořizovací ceny. Pokud si tedy dáte práci s jejich výběrem, bezpochyby si pořídíte nejlevnější plastové popelnice na tříděný i směsný odpad na trhu. Kromě přírody tedy můžete ušetřit i nemalé finanční částky.


Kontakt

AB-STORE s.r.o.
Havlíčkova 55/4
290 01  Poděbrady

Tel.:  +420 325 611 570
Fax.: +420 325 610 698

E-mail: 
Web: www.abstore.cz

Další sortiment


© 2019, AB-STORE s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑