Plastové kontejnery na tříděný odpad

Plastových kontejnerů na tříděný odpad je v dnešní době na našem území již více než 200 tisíc kusů. To je mimo jiné důkaz toho, že občané i zastupitelé mají recyklaci odpadu čím dál více v povědomí. Co se samotných kontejnerů na tříděný odpad týče, jejich normou jsou vysoká odolnost vůči poškození, ale také proti vlivům chemikálií, extrémních teplot i UV záření, přičemž je pochopitelně neohrozí ani proces koroze. Plastové kontejnery na tříděný odpad 1100 l jsou nejběžnější. Samozřejmostí je jejich na první pohled zřejmé rozlišení, které každému usnadňuje orientaci při recyklaci obalů a zbytků. Díky barevným kontejnerům na tříděný odpad tedy snadno a rychle poznáte, kam správně vyhodit ten který materiál.

Plastové kontejnery na tříděný odpad – barevné rozlišení

Nyní se zastavme u toho, jak správně používat plastové kontejnery na tříděný odpad vhodné i na kovový, biologický či směšný odpad. Barevné rozlišení je tedy následující – papír (modrá), plast (žlutá), barevné sklo (zelená), bíle sklo (bílá), nápojové kartony (oranžová) a bio odpad (hnědá barva).

Plastový kontejner zelený


Nutné si je nicméně dohledat podrobnosti o tom, co do kterého kontejneru na tříděný odpad 1100 l patří a co ne, neboť špatně vyhozená surovina může napáchat pěknou „paseku“. Ale pozor! Léčiva, elektroodpad, baterie, světelná zařízení, nebezpečný a objemnější odpad patří ideálně do sběrného dvora, nikoli do kontejneru na tříděný odpad, a dokonce ani ne do odpadu směsného!

Kontejnery na směšný odpad 1000 a 1100 l

To by tedy bylo k barevnému rozlišení pro kontejnery na tříděný odpad. Výroba těchto produktů je navíc aktuálně co nejvíce uzpůsobovaná jednoduché údržbě a manipulaci většinou o rozměrech 1000 a 1100 l. Čtyři celopryžová kolečka (dvě jsou brzděna) a hladký povrch pro jednoduché čištění jsou tedy samozřejmostí. Prodej plastových kontejnerů na tříděný odpad je dnes také rozšířenou záležitostí, jsou proto snadno dostupné. Neměly by tedy rozhodně chybět na žádném veřejném prostranství, ale také v areálech velkých podniků či škol.


Kontakt

AB-STORE s.r.o.
Havlíčkova 55/4
290 01  Poděbrady

Tel.:  +420 325 611 570
Fax.: +420 325 610 698

E-mail: 
Web: www.abstore.cz

Další sortiment


© 2019, AB-STORE s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑